Pixart fotografia eventowa Warszawa / cała Polska

Fotograficzna dokumentacja eventów, konferencji, koncertów, imprez sportowych, wydarzeń kulturalnych, wydarzeń promocyjnych. Jeżeli potrzebujesz dokumentacji organizowanego przez siebie wydarzenia zapraszam do kontaktu.

Fotografia eventowa to oryginalny sposób na przedstawienie swojego przedsiębiorstwa w nietuzinkowy sposób. Polega na dokumentacji wydarzeń branżowych, takich jak konferencje, koncerty, imprezy sportowe czy wydarzenia promocyjne. Efekty sesji można wykorzystać na firmowej stronie internetowej bądź fanpage’u. Jeśli Twoja firma szuka profesjonalnego fotografa, który wykona estetyczne, ciekawe i oryginalne zdjęcia na organizowanym przez Ciebie wydarzeniu w Warszawie, zachęcam do skorzystania z moich usług fotografii eventowej.

 

Zapraszamy do kontaktu

 

Jakie cechy powinien posiadać fotograf eventowy?

Współcześnie fotografia eventowa jest określana mianem fotorelacji bądź fotoreportażu. Wielu profesjonalnych fotografów uważa ją za jedno z ciekawszych wyzwań, jakie można podjąć, pracując w tej branży. Każdy profesjonalista skupia się na przedstawieniu wydarzenia w sposób oryginalny, a zarazem estetyczny. Jego zadaniem jest przeniesienie atmosfery panującej podczas wydarzenia na zdjęcia, które później można będzie odnaleźć na stronie internetowej przedsiębiorstwa, fanpage’ach bądź czasopismach branżowych. Największym wyzwaniem podczas wykonywania fotografii eventowej jest utrzymanie kadrów w jednolitym stylu. Dlatego tak ważne jest, aby fotograf potrafił dostosować się do zmieniającego otoczenia. Oprócz tego powinien cechować się nie tylko wcześniej wspomnianym poczuciem estetyki, ale także refleksem, który ułatwi mu uwiecznianie najważniejszych momentów. Jako fotograf z wieloletnim doświadczeniem pracowałem przez lata jako fotoreporter w Gazecie Wyborczej i jestem świadom, iż profesjonalny fotograf powinien przede wszystkim odznaczać się asertywnością i dostosowaniem do panujących warunków pracy. Efekty mojej fotografii prasowej zostały uwzględnione w najpoczytniejszych tytułach prasowych, natomiast moje aktualne portfolio znajduje się na stronie internetowej.

Fotografia eventowa a wizerunek Twojej firmy

Wydarzenia kulturalne, sportowe, koncerty, konferencje lub festiwale to idealne miejsce na przedstawienie swojej firmy od zupełnie innej strony. Potencjalny klient chętnie zapozna się z jej ofertą, jeśli zostaje ukazana w niecodzienny sposób. Efekty pracy podczas konferencji bądź wsparcia różnego rodzaju wydarzeń warto umieścić na stronie internetowej swojego przedsiębiorstwa. Najczęściej fotografia eventowa zostaje również upubliczniona na stronie organizatora, platformie społecznościowej lub fanpage’u. Oprócz tego potencjalni klienci Twojej firmy to współcześnie w dużej mierze aktywni użytkownicy Internetu, którzy sporą część wolnego czasu spędzają w sieci. Jak informują liczne agencje reklamowe oraz artykuły prasowe, internauci przyswajają przede wszystkim grafiki informacyjne, dlatego fotografia eventowa to także oryginalny sposób na zachęcenie ich do zapoznania się z aktualną ofertą Twojej firmy.

 

Kiedy skorzystać z oferty fotografii eventowej?

Zajmuję się fotografią eventową w wielu różnych odsłonach. Wykonywanie zdjęć na imprezach sportowych, koncertach czy eventach firmowych, to mimo podobieństw zupełnie inne oczekiwania i zarazem inny efekt. Właśnie dlatego do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi poznać obszar fotografii reportażowej z wielu różnych stron, co przekłada się na oryginalność moich prac. Z powodzeniem współpracuje z organizatorami imprez komercyjnych i prywatnych. Biorę udział w najróżniejszych wydarzeniach dostosowując moje umiejętności do potrzeb organizowanego eventu. Do dyspozycji moich klientów oddaje profesjonalne podejście i zaangażowanie w każdy projekt. Jeśli zastanawiają się Państwo czy i kiedy warto rozważyć zaangażowanie fotografa, to zachęcam do obejrzenia mojego portfolio. Dzięki naszej współpracy organizowane wydarzenie pozostanie wizytówką dla przedsiębiorstwa i będzie okazją do stworzenia wyjątkowej galerii zdjęć. Fotografia eventowa nie ma ograniczeń dotyczących branży, czy rodzaju organizowanego wydarzenia.

Oryginalna fotografia eventowa

Fotografia eventowa nie jest jednoznaczna, jednak musi być spójna z charakterem wydarzenia. Zachowanie profesjonalnych standardów pozostaje użytecznym nośnikiem dla organizatorów imprezy przez długi czas. Miałem przyjemność uczestniczyć w dokumentowaniu konferencji, koncertów, imprez o charakterze sportowym i muzycznym. W moim wieloletnim doświadczeniu nie brakuje zdjęć z wydarzeń kulturalnych i promocyjnych. Każde z eventów miało swój charakter i oczekiwania. Szerokie spektrum działania uwrażliwia mnie na wiele czynników, dzięki którym finalnie zdjęcia spełniają wysokie oczekiwania i nadają się do publikacji w wielu miejscach. Jestem przekonany, że indywidualne i oryginalne podejście zaowocuje świetną współpracą. Zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszelkie dodatkowe pytania i przedstawię szczegółowy działania dostosowując moje doświadczenie do Państwa potrzeb i preferencji.

 

Zapraszam do współpracy.