Pixart fotografia eventowa Warszawa

Fotograficzna dokumentacja eventów, konferencji, koncertów, imprez sportowych, wydarzeń kulturalnych, wydarzeń promocyjnych. Jeżeli potrzebujesz dokumentacji organizowanego przez siebie wydarzenia zapraszam do kontaktu.

Fotografia eventowa to oryginalny sposób na przedstawienie swojego przedsiębiorstwa w nietuzinkowy sposób. Polega na dokumentacji wydarzeń branżowych, takich jak konferencje, koncerty, imprezy sportowe czy wydarzenia promocyjne. Efekty sesji można wykorzystać na firmowej stronie internetowej bądź fanpage’u. Jeśli Twoja firma szuka profesjonalnego fotografa, który wykona estetyczne, ciekawe i oryginalne zdjęcia na organizowanym przez Ciebie wydarzeniu w Warszawie, zachęcam do skorzystania z moich usług fotografii eventowej.

Jakie cechy powinien posiadać fotograf eventowy?

Współcześnie fotografia eventowa jest określana mianem fotorelacji bądź fotoreportażu. Wielu profesjonalnych fotografów uważa ją za jedno z ciekawszych wyzwań, jakie można podjąć, pracując w tej branży. Każdy profesjonalista skupia się na przedstawieniu wydarzenia w sposób oryginalny, a zarazem estetyczny. Jego zadaniem jest przeniesienie atmosfery panującej podczas wydarzenia na zdjęcia, które później można będzie odnaleźć na stronie internetowej przedsiębiorstwa, fanpage’ach bądź czasopismach branżowych. Największym wyzwaniem podczas wykonywania fotografii eventowej jest utrzymanie kadrów w jednolitym stylu. Dlatego tak ważne jest, aby fotograf potrafił dostosować się do zmieniającego otoczenia. Oprócz tego powinien cechować się nie tylko wcześniej wspomnianym poczuciem estetyki, ale także refleksem, który ułatwi mu uwiecznianie najważniejszych momentów. Jako fotograf z wieloletnim doświadczeniem pracowałem przez lata jako fotoreporter w Gazecie Wyborczej i jestem świadom, iż profesjonalny fotograf powinien przede wszystkim odznaczać się asertywnością i dostosowaniem do panujących warunków pracy. Efekty mojej fotografii prasowej zostały uwzględnione w najpoczytniejszych tytułach prasowych, natomiast moje aktualne portfolio znajduje się na stronie internetowej.

Fotografia eventowa a wizerunek Twojej firmy

Wydarzenia kulturalne, sportowe, koncerty, konferencje lub festiwale to idealne miejsce na przedstawienie swojej firmy od zupełnie innej strony. Potencjalny klient chętnie zapozna się z jej ofertą, jeśli zostaje ukazana w niecodzienny sposób. Efekty pracy podczas konferencji bądź wsparcia różnego rodzaju wydarzeń warto umieścić na stronie internetowej swojego przedsiębiorstwa. Najczęściej fotografia eventowa zostaje również upubliczniona na stronie organizatora, platformie społecznościowej lub fanpage’u. Oprócz tego potencjalni klienci Twojej firmy to współcześnie w dużej mierze aktywni użytkownicy Internetu, którzy sporą część wolnego czasu spędzają w sieci. Jak informują liczne agencje reklamowe oraz artykuły prasowe, internauci przyswajają przede wszystkim grafiki informacyjne, dlatego fotografia eventowa to także oryginalny sposób na zachęcenie ich do zapoznania się z aktualną ofertą Twojej firmy.

Zapraszam do współpracy.