Pixart fotografia biznesowa, korporacyjna, wizerunkowa

Sesje biznesowe i zdjęcia korporacyjne.
Realizuję sesje na terenie firmy. Nie trać czasu, zaprezentuj się z najlepszej strony poprzez profesjonalny portret biznesowy.

Profesjonalna sesja fotograficzna jest kluczem do zbudowania wiarygodnego wizerunku marki na rynku pracy, bo każdy wie, że „pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz”. Fotografie biznesowe oraz wizerunkowe wyróżniają się całkowitym dostosowaniem do potrzeb klienta. Rodzaj fotografii zależy od jej przeznaczenia. Zazwyczaj efekty profesjonalnych fotografii biznesowych można zobaczyć na stronach internetowych firm, z którymi współpracowałem. Najczęściej są to zdjęcia przedstawiające wykwalifikowaną kadrę pracowniczą bądź codzienną pracę przedsiębiorstwa.

 

Czym różni się fotografia biznesowa od fotografii korporacyjnej?

Fotografia korporacyjna to zdjęcia pracowników na jednolitym tle. Bez wątpienia taka sesja jest dużym wyzwaniem dla każdego fotografa. Jego zadaniem oprócz wykonania profesjonalnych zdjęć jest wydobycie charakterystycznych cech danej osoby. Aby zdobyć podstawową wiedzę na temat każdego z kadry pracowniczej, fotograf musi w pierwszej kolejności przeprowadzić krótki, indywidualny wywiad. Fotografia biznesowa z kolei wyróżnia się tym, że zdjęcia wykonywane są w codziennym otoczeniu bądź plenerze. W tym przypadku pracownicy są fotografowani na tle swoich biur, podczas pracy przy linii produkcyjnej czy w trakcie rozkładania towaru w magazynach. Zarówno fotografia biznesowa, jak i korporacyjna stały się współczesną wizytówką wielu krajowych oraz międzynarodowych przedsiębiorstw. Efekty sesji najczęściej publikowane na stronach internetowych przedsiębiorstw bądź na ich fanpage’ach. Przykładowe zdjęcia mojego autorstwa znajdziesz w portfolio na stronie internetowej.

 

Fotografia wizerunkowa na Twoją stronę internetową

Rozpoczynając działalność na polskim rynku pracy, warto zadbać o profesjonalną stronę internetową oraz kreatywną kampanię marketingową. Idealnym sposobem na unowocześnienie każdej strony internetowej jest publikacja nietuzinkowych, aczkolwiek profesjonalnie wykonanych fotografii wizerunkowych. Warszawa jest miastem, w którym możesz je wykonać szybko oraz rzetelnie. Celem każdej fotografii biznesowej jest ukazanie codziennej pracy w przedsiębiorstwie. Zazwyczaj przedstawiają pracę w magazynach lub przy liniach produkcyjnych. Wszystkie wykonane przeze mnie zdjęcia charakteryzują się wysoką jakością oraz oryginalnym pomysłem. Z pewnością wzbogacą Twoją stronę internetową oraz kampanię marketingową. Profesjonalnie wykonane ujęcia sprawią, że zyskasz zaufanie wśród potencjalnych klientów, co przełoży się na zdecydowanie większą liczbę osób gotowych do zapoznania się z aktualną ofertą Twojego przedsiębiorstwa. Jeśli nadal zastanawiasz się nad skorzystaniem z moich usług, sprawdź portfolio udostępnione na stronie internetowej.

 

Zapraszam do współpracy.